1 / 4
Se prodava Fiat punto 1.2 benzin
950 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.05.2022 12:23

Пробиштип

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

46 kw / 63 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

075570435

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
075570435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам