1 / 4
Televizor so Staklo Slika
1.000 МКД
Цената не е фиксна
1.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.06.2022 01:43

Гостивар / Гостивар

Марка:

Останато

Производ:

CRT - Класични

Големина:

56 cm (22 inch)

Se prodava Televizor.
Marka: TELSTAR,
Model: Mira.
Ima Daljinsko so novi baterii.
Priklučok: SKART.
Ima i dopolnitelen dodatok Skart za priklučuvanje na nov tip Ruter, so Bel, Žolt i Crven pin.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
070-314-516 vip
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам