1 / 11
DELL LATITUDE E5470 i5 6200 {6GEN}2.80 GHz/8GB RAM/128GB SSD
11.990 МКД
Цената е фиксна
21.07.2022 19:47

Кисела Вода / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

WIN 10 pro.... VRTETE NA 070 696-355
Intel core i5 6200 6gen 2.30GHz up to 2.80 GHz
128 GB M.2 2280 SSD
8GB RAM DDR4 +eden slot sloboden
LED backlight svetlecka tastatura
BATERIJA 7 casa na youtube kombinirano 10casa
HDMI
3xUSB 3.0 Type-A
SD Card 4.0 slot
AUX
Bluetooth 4.1
VGA
TPM secururity
Graphic : Intel hd graphics 1GB
Audio jack headphone/microphon
Optional uSIM Tray
Lock slot
garancija za ispravnost posebno maticna. CENATA E FIKSNA

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

dime
Потврден огласувач
072308167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам