1 / 6
Dell Inspiron 5520
4.800 МКД
Цената е фиксна
6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.06.2022 23:46

Кисела Вода / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Specs:
CPU : Intel Core i5-3210 M (up to 3.1 GHz)
GPU: 1GB AMD Radeon HD 7670M
RAM: 6GB DDR3 - 1600Mhz
HDD: Seagate 500GB SATA 5400RPM
Display: 15.6in High Definition (1366X768) WLED, TrueLife
Battery Health : 54% 1 chas rabotno vreme.

Povekje info na tel.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Igor Micevski
Потврден огласувач
078526286
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам