1 / 2
Laptop DELL Inspirion 15 (SSD-i3 procesor)
10.500 МКД
Цената не е фиксна
15.07.2022 09:00

Кавадарци / Кавадарци

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava laptop DELL Inspirion 15 (SSD-i3 procesor) vo super sostojba.Kontakt:077-430-001;

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
000-000-000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам