1 / 12
Golf6-2.0 highline
6.650 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.09.2022 11:29

Аеродром / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Voziloto e vo perfektna sostojba
Poseduva naj visoko nivo od oprema
Al.bandasi
Alkantara sedista so greaci
Digitalna klima
Ekran na tach so moznnost na koristenje
Usb i blututh i aux
Komandi na volan
Parking senzori (predni i zadni)
4 novi gumi
Registriran so zelen karton do kraj na godinava tel.078 306 495

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
078306495
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам