1 / 12
Плац со викендица Маркова чешма
100 €
29.06.2022 20:46

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1100 m²

Број на соби:

4

Греење:

Нема

Наместена:

Не

Плац од 1100м2 со асвалтиран влез и паркинг и недовршена викендица од 100м2 со три спални, вц и голем простор за дневна со трпезарија и кујна. Има можност за надградба. Посебна помошна просторија од 30м2 комплет опремена. Има приклучок за струја, бунар 30м длабина и мрежа за вода низ цел плац и посебна канализација со јама, надворешно вц

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
070208898
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам