1 / 12
SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR -KUKJA, VO TAFTALIDZE 1
1.500 €
14.06.2022 13:28

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

180 m²

ШИФРА- 448

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен простор-самостојна куќа на два спрата во Тафталиџе 1 во близина на домот Здравко Цветковски. Просторот е сместен во мирна улица се издава наместен и поседува сопствени паркинг места.

- 180м2
- два спрата
- 5 засебни простории
- чајна кујна
- греење на парно и клима уреди
- 2 тоалети
- тераса
- сопствени паркинг места

цена: 1500еур + режиски трошоци

☎ 075 424 130
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

REPREZENTATIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR SPROTI RAMSTORE

600 €

Se izdava deloven prostor vo strog Centar

8 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам