1 / 11
AUDI A4 1.9 * * * 85KW 116KS * * 85KW
5.151 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 10:57

Пробиштип

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

✅ KLIMATRONIK
✅ SERVO VOLAN
✅ ELEKTRIKA NA PROZORCI
✅ ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
✅ BI XENON FAROVI
✅ HALOGENKI
✅ RADIO SO CD BLUETOOTH USB I NAVIGACIJA
✅ ABS
✅ ESP SISTEM PROTIV PROLIZGUVANJE
✅ ALUMINIUMSKI BANDAZI
✅ BORD KOMPJUTER
✅ 5 STEPEN MENUVAC
✅ ZELEN KARTON

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

bobi
Потврден огласувач
078530813
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам