1 / 9
Se prodava Ford Fusion 2006 godina uvezen od Germanija
3.200 €
Цената е фиксна
Денес 10:39

Куманово / Куманово

Марка:

Ford

Модел:

Fusion

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Ford Fusion 1.6 dizel 2006 godina so fabricki motor od pezo vo odlicna sostojba registriran cela godina novi gumi smenet nov set luk >>>>>>>>>>>>>> za pomala cena ne vrtete
Vrtete samo na ovoj broj:071848815 Stefan

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
077837182
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам