1 / 3
SE PRODAVA/IZNAJMUVA DUKJAN VO CENTAROT
По Договор
24.06.2022 09:30

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

128 m²

Se prodava ili iznajmuva dukjan deloven prostor vo samiot centar na gradot, prizemje 64m2 i prv kat 64m2, zad katnata garazha kaj starata avtobuska stanica, cena po dogovor na lice mesto!

za povekje informacii dzvonete na brojot od 7h do 15h
za povekje informacii dzvonete na brojot od 7h do 15h
za povekje informacii dzvonete na brojot od 7h do 15h

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

Стеван
Потврден огласувач
070805640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам