1 / 5
Se prodava opel antara
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.06.2022 20:36

Пробиштип

Марка:

Opel

Модел:

Antara

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava opel antara 4x4 2.0 CDTI 150 ks 2007god vo perfektna sostojba dokarana od germanija registirana na BG Tablici realni kilometri od oprema poseduva
ABS
ESP
Bord kompjuter
Klima
Servo
Komandi na volan
Elektrika na stakla
Elektrika na retrovizori
Greaci na sedista
Svetla za magla
Parking senzor napred i pozadi
Centralno zaklucuvanje
2 orginalni klucevi
4 novi gumi 17
075 704 740 mario

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
077680363
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам