1 / 4
Dell Latitude E4300
6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.05.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

100 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Dell Latitude E4300
Intel Core 2 Duo P9400
8GB Ram DDR 3
SSD 120
Docking Station
Laptopot e celosno funkcionalen bez ostetuvana
baterija 1 cas

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
072666610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам