1 / 2
FORD FIESTA 1.25 NA DELOVI
1 МКД
Денес 10:48

Пробиштип

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata se prodavca na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ZORAN
Потврден огласувач
078667695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам