1 / 9
MERCEDES ATEGO 1218 KIPPER
1 €
08.06.2022 23:40

Сарај / Скопје

kamionot e vo odlicna sostojba
kiper 4.20 m
2007 god

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам