1 / 3
Cirkular za secenje i razbicuvanje
600 €
Цената е фиксна
15.06.2022 21:17

Кисела Вода / Скопје

Motor 7.5 kW so bimetal zastita
5 lista za secenje
50metri gumiran kabel trofazen

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071308239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам