1 / 7
MALTEZER
По Договор
16.06.2022 13:49

Струмица / Струмица

Maltezerce masko so pedigre primana prva vakcina i procisteno od vnatresni i nadvoresni paraziti od sampionsko poteklo!
Tatko: Noffy 3xPRM 10xCAC 1xJBOB 3xBOB 4xCACIB 2xRCACIB JCH SRB CH SRB CH MKD GRAND CH MKD CH CRNA GORA CH BALKAN
Majka: Azra PRM CAC CACIB
Poveke info na 38975286113 Petar viber 38976580028 Silvana viber
Mozna e dostava vo EU

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
072248966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам