1 / 3
Деловен простор во Центар на Скопје,се изнајмува
650 €
22.05.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

40 m²

Деловен простор во Центар на Скопје,две засебни простории,два тоелети,два влеза,влез од Булевар,голем излог,надземна гаража за користење вклучено во цената.Најкраток рок на изнајмување 1 година

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Goran
Потврден огласувач
070226104
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам