1 / 3
Android box Tanix Tx3 mini +air mouse
2.000 МКД
29.05.2022 18:40

Свети Николе / Свети Николе

Android boksot e malku koristen, so nego pokraj originalnoto ide i bežično dalečinsko so vgradena baterija. Na boksot gi ima site svetski kanali.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / IPTV

Се продава од:

bane
Потврден огласувач
077747602
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам