1 / 2
Hp probook 640 G1 i3
7.500 МКД
8.000 МКД
21.06.2022 15:14

Бутел / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

laptopot e kako nov
I3 4000M
8 gb ram
120 ssd
14"

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

volvovv
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам