1 / 2
Rezervoar za otpadna voda Fiamma 40L
50 €
07.12.2022 17:56

Аеродром / Скопје

Prodavam rezervoar Flamma 40 litra na trklaca pogoden za kampovi i prikolki i moze da se prenameni i za drugi raboti
Odlicno zacuvan mnogu malku koristen

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
070675731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам