1 / 1
СПРАТ ОД КУКА ПОКРАЈ ПРЕСПАНСКО ЕЗЕРО
4.000 МКД
Цената е фиксна
04.08.2022 20:45

Битола / Битола

Квадратура:

59 m²

Број на соби:

2

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУКА ВО ЛЕТНИОТ ПЕРИОД И НИЗ ЦЕЛА ГОД ЗА ЉУБИТЕЛИ НА СЕЛСКА ИДИЛА .ЕЗЕРОТО Е НА 2КМ .
toa e cena za cel mesec,a br na gosti vie si go odreduvate
.ПОТРЕБНО Е САМО ДА СЕ ПЛАКААТ РЕДОВНО
СМЕТКИТЕ ЗА ПОТРОШЕНА СТРУЈА
не барајте некaков голем комфор,куката е селска ,само купатилото е реновирано.
Претор,Сливница и Асамати ви се на 2 кмќ


слободен од 1-ви avgust


НАЈДОБРО ЈАВЕТЕ СЕ ПА КЕ СЕ ДОГОВОРИМЕ. ОТИ ИМА МНОГУ ОПЦИИ,

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

/
Потврден огласувач
075812425
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам