1 / 3
PRODAVAM GREDI DASKI LETVI I KERMIDI.
1 МКД
20.06.2022 06:15

Пробиштип

Imam 320 kermidi Vinicka tonda 40 den kermida. Se e novo.S.Strmos Probistip. Za po detalni informacii javete se na Dragomir 072 241 779.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

Darko
S. Strmos.
Потврден огласувач
072241791
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам