1 / 2
LG LCD TV 37 i DVD player Pioneer
6.000 МКД
05.05.2022 09:10

Чаир / Скопје

Марка:

LG

Производ:

LCD

Големина:

94 cm (37 inch)

Opremata e vo rabotna sostojba i istite se odlichno sochuvani

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
078279276
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам