1 / 1
Bichon frise, bison,
300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.05.2022 14:33

Куманово / Куманово

Se prodava masko kuce od rasata Bichon frise. Staro 2 meseci vakcinirano, procisteno i so vrvno pedigre.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Milan
Потврден огласувач
71270710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам