1 / 6
Tablet i telefon
1.000 МКД
20.05.2022 20:27

Пробиштип

Prodavam 2 tableti marka NEXTBOOK I LENOVO so osteten displej i telefon LG l4 . Cena po dogovor.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Стари телефони

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078286618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам