1 / 12
Se prodava Tico
450 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.07.2022 11:10

Велес / Велес

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

33 kw / 45 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Tico registrirano pali vozi odlicen motor i menuvach,zdravo na trapovi,zdrava amortizacija,karoseriski zabeleshki vidlivi na slikite
Cena 400evra fixna
Moze zamena so vasa doplata samo za yugo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Darko
Потврден огласувач
078396779
Испрати Е-маил до огласувачот

Delovi za yugo

1000 €

Se prodava prozori hauba gepek vrata za yugo

1000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам