1 / 6
ESPERIA 28"
5.000 МКД
30.06.2022 15:39

Пробиштип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

Velosiped
28' bandasi
6 brzini
Gradski velosiped
Ispraven

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

kristijan
Потврден огласувач
077715548
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам