1 / 2
Комоди
20.000 МКД
01.05.2022 22:53

Скопје Центар / Скопје

Се продаваат две нови комоди, користени година дена. Се продаваат заради селидба.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Ivana
Потврден огласувач
38970693142
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам