1 / 6
Се продава Peugeot 207 1.4 hdi 2007 god
3.300 €
30.04.2022 18:55

Пробиштип

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Peugeot 207 1.4 hdi 2007 god

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
075318289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам