1 / 6
Bmw e46 325i M paket
По Договор
17.05.2022 00:12

Скопје Центар / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

325

Година:

2003

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

145 kw / 197 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Perfektna sostojba
Benzin plin atest folii atest
Napraven golem servis
Fabricki M paket ispravno se od oprema do posledno kopche
Moze i zamena za pomala gradska kola ili pikal sovasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
072209215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам