1 / 1
LG DALECINSKO
10 €
16.06.2022 09:45

Илинден / Скопје

Марка:

LG

Производ:

4K

Големина:

117 cm (46 inch)

LG ORIGINAL DALECINSKO ISPRAVEN.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

--------
Потврден огласувач
076696184
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам