1 / 12
NAMESTEN DELOVEN PROSTOR, CENTAR UNIVERZALNA
800 €
16.05.2022 13:50

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

130 m²

ШИФРА- 417

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен простор во Центар, позади Универзална сала. Просторот е на мезанин и е опремен како на сликите.

- 130м2
- 2 канцеларии + 1 поголем отворен простор
- чајна кујна
- тоалети
- 2 тераси
- централно греење
- климатизиран

цена: 800еур + режиски трошоци

☎ 075 424 130
075 445 667
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

SE IZNAJMUVA KANCELARISKI PROSTOR VO KOZLE - BRADFORSKA

1000 €

REPREZENTATIVEN DELOVEN PROSTOR VO DELOVNA ZGRADA,AVTOKOMAND

6 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам