1 / 7
MacBook Pro 2017
900 €
1.100 €
Денес 13:00

Аеродром / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Се продава MacBook Pro 2017 година, 15 инчен. Батерија и термална паста сменети пред продажба.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Angjel
Потврден огласувач
071368796
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам