1 / 9
Letni gumi 175/65 R14
90 €
Цената е фиксна
28.04.2022 03:32

Пробиштип

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

175

Висина:

65

Дијаметар:

14

Gumite se vo odlicna sostojba malce vozeni Matador 8mm sara ne se krivi i lepeni DOT 5020 cenata e 5500za site i e posledna

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Andjelo
Потврден огласувач
070341401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам