1 / 5
Suzuki grand vitara4×4
6.600 €
6.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.07.2022 23:24

Маврово и Ростуша / Гостивар

Марка:

Suzuki

Модел:

Grand Vitara

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

95 kw / 129 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Registriran, servisiran, so reduktor brzi i spori, ful oprema,realni km vo super sostojba..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Darko
Потврден огласувач
076244210
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам