1 / 1
Nivi I pasha
15 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.05.2022 15:57

Пробиштип

Квадратура:

330000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava dve nivi so vkupna povrsina od 10hektara I pasha od 23 Hektar a, cena Po dogovor kontakt
078 515 826
078 515 826
078 515 826

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mihajlo
Потврден огласувач
078236458
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам