1 / 3
Se prodava KOMODA
4.000 €
Цената е фиксна
26.04.2022 13:48

Кисела Вода / Скопје

Dimenzii za kafeavata komoda:
Dolzina -137cm
Visina - 85cm
Dlabocina -45cm (vnatreshnost 40cm)
-Koristena malku vreme
* Na gornata povrsina 15cm tenka izgrebotina koja ne se primetuva
Tel 078 290-924
Skopje- Centar

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

bojan
Потврден огласувач
070394497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам