1 / 6
Woofer i poecalo za vo kola
По Договор
01.07.2022 16:57

Пробиштип

Vo top sostojba e moze da se vide i proba vo sekoe vreme
Poecalo Kenwood 500w
Woofer Pioneer 1300/300w

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Сабвуфери

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
077966414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам