1 / 3
Se prodava komoda +masi
200 €
24.04.2022 21:53

Куманово / Куманово

Se prodava komoda gorniot del i dolniot plus dve masi, 5godini upotrebeni proizvodeni od Istikball.
Mozat i posebno da se prodavat po 100€

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Genc
Потврден огласувач
072667667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам