1 / 4
VRATI PROZORCI I IZLOZI
300 €
03.09.2022 12:09

Пробиштип

PRODAVAM :
1. ALUMINIUMSKI IZLOG SO LEVA VRATA ZA STAKLEN, SIRINA 3553CM VISINA 235/175CM. VRATA SIRINA 95CM
2. ZELEZNA VRATA SO STAKLO,DESNA OTVOR 230 X 135CM, VRATA SIROKA 85CM
3. ZELEZEN IZLOG PROZOR ZA STAKLEN, VISINA 174CM SIRINA 105CM
ZELEZNITE PARCINA IMAT VENECIJAN

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Останато

Се продава од:

Straso Stojanovski
Потврден огласувач
078601640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам