1 / 4
Antena so 3m-kabel za wi-fi, tv,i dr.
1.000 МКД
22.04.2022 18:25

Гази Баба / Скопје

Antenata e nova i mnogu kvalitetna.

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

slavco
Palmiro Toljati 160
Потврден огласувач
077791601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам