1 / 12
Se prodava Volkswagen Passat CC
8.000 €
19.05.2022 20:26

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

CC

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

155 kw / 211 ks

Kласа на емисија:

Останато

Модел: Passat CC 211 коња/Coupe
Произведено:2008год
Гориво: Бензин
Менувач: Автоматик 6 брзини
Километри: 162 000 км
Цена: 8000 евра
Фул Опрема:
-Панорамски кров
-Кожен серво волан со команди
-Кожни седишта
-Климатроник двозонски
-Борд Компјутер со навигација
-Cruise control
На возилото е извршен мал сервис (филтри и уље) и хемиско чистење.
Возилото е регистрирано до март 2023.
Се наоѓа во Куманово и може да се види во секое време.
Информации на телефон - 078 253 739

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Anastasija
Потврден огласувач
078253739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам