1 / 5
Polo 1.9 sdi 075867950
1.150 €
25.06.2022 12:30

Пробиштип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Registracija istecena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075867950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам