1 / 7
Seat toledo 1.9tdi 110ks 1998 075867950
1.050 €
25.06.2022 12:30

Пробиштип

Марка:

Seat

Модел:

Toledo

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata moze da se proba registracijata e istecena ima klima ispravna bord kompjuter

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075867950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам