1 / 2
Se prodavaat plakari
1 €
Цената е фиксна
06.05.2022 10:31

Скопје Центар / Скопје

zacuvani plakari so visina 2,30 cm, dlabocina 60 cm.

Dvokrilniot e so sirina 90 cm (momentalno e rasklopen). cena 5.000 den

ednokrilniot e so sirina 45 cm (kako na slikata). cena 3.500 den.

cenata e fiksna

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070257501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам