1 / 4
HP 953 XL Ink Cartridges NOVI SO PIGMENT BOJA!
По Договор
22.07.2022 11:04

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

HP 953 XL Ink Cartridges NOVI SO PIGMENT BOJA! Kako originalni a za dvojno poniska cena! Odgovaraat za:
hp printer officejet pro 7720 7730 7740 8210 itn.

kontakt od 10h do 22h.
viber broj: 070830121
a1 broj: 078530724

https://www.printeri.mk
https://www.facebook.com/printeri
https://www.luckyprinters.business.site

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал / Тонери / Кертриџ

Се продава од: Претпријатие

* Laki Printeri *
ul. Sofre Markovski, br. 191a, Butel 1
Потврден огласувач
070 830 121
Испрати Е-маил до огласувачот

CISS SYSTEM ZA HP X PRO PRINTERI SERIJA X476 X477 I DR.

0 МКД

POLNAM KERTRIDZI NA RAZNI MODELI PRINTERI!

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам