1 / 8
Se prodava tocak scott na discovi
260 €
Цената е фиксна
20.04.2022 23:13

Пробиштип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Za poveke informaci
Na tel: 077621158
KRIATIJAN

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Кристијан
Потврден огласувач
077621158
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам