1 / 1
ЧОЈС-Se prodava pogon/hala za proizvodstvo
500 €
23.06.2022 09:28

Охрид / Охрид

Квадратура:

4000 m²

Се продава нов погон/хала п+1 за секаков вид намена со површина на парцела 7050м2 според имотен лист, објект е со вкупна површина од 4000м2 (2000м2 приземје и 2000м2 кат)
Новоградба ,со 4 влеза за во објектот опремена со фотоволтаични панели за производство на струја,градена со огноотпорни сендвич панели…
Објектот се наога до фабриката застава
со две пристапни улици (од 15-ти Корпус и од кај Леарница)

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Plac 600 m2 vo Gorica(200m do ezero)

100 €

ЧОЈС-Podzemen parking vo Bljanini Izvori

6700 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам