1 / 3
Нова комода
120 €
31.07.2022 15:05

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам некористена комода,модерна класичен стил. Должина 240cm

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Lina
Потврден огласувач
071934235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам